حریم خصوصی و سلب مسئولیت

مقدمه و هدف

موسسه علم اندوزان ماندگار متعهد است که از حریم شخصی و محرمانه بودن اطلاعات شخصی شما محافظت کند. کلیه اطلاعات شخصی که توسط وبسایت کانادا اپلای جمع آوری می شود ، چه از طریق این وب سایت (www.canadaapply.com ) و چه از طریق دیگر ، طبق قانون آزادی اطلاعات و محافظت از حریم خصوصی و سیاست های موسسه  قابل اجرا است.

هدف از این بیانیه حریم خصوصی افشای نحوه جمع آوری و استفاده اطلاعات شخصی از طریق این وب سایت است.

محدوده

این بیانیه حریم خصوصی شیوه های حفظ حریم خصوصی را برای www.canadaapply.com و کلیه زیر مجموعه های مبتنی بر این دامنه شرح می دهد. این بیانیه فقط مربوط به اطلاعاتی است که توسط این وب سایت ها جمع آوری شده است.

اطلاعات حقوقی

کلیه مطالب ارائه شده در سایت فقط برای اهداف اطلاعاتی  و آگاهی رساندن  در نظر گرفته شده است و نباید از آنها برای جایگزین کردن اسناد رسمی و قانونی استفاده شود (به استثنای جایی که مطالب موجود در سایت به صراحت مشخص شده است که شامل نسخه رسمی یک سند است) ، و نه توصیه یک متخصص حرفه ای .

دسترسی و استفاده شما از سایت با شرایط استفاده زیر کنترل می شود. شرکت علم اندوزان ماندگار مالک سایت کانادا اپلای  این حق را دارد که این شرایط استفاده را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی اصلاح کند.

شرایط استفاده

 الف) حقوق محفوظ و اعطای مجوز محدود

کپی رایت © کانادااپلای. کلیه حقوق محفوظ است.

• کانادااپلای از طرف موسسه علم اندوزان ماندگار مالکیت حقوق معنوی ، از جمله حق چاپ را در این سایت دارد یا مجوزهای لازم را برای نمایش مطالب در سایت کسب کرده است.

• به عنوان کاربر این سایت ، شما مجاز به استفاده از (نمایش) عصاره های کوتاه از اطلاعات فقط برای استفاده شخصی و غیر تجاری خود هستید ، مشروط بر اینکه اطلاعات اصلاح و یا تغییر داده نشوند. استفاده دیگر از این اطلاعات ممنوع است و بدون رضایت کتبی شرکت علم اندوزان ماندگار، هیچ یک از اطلاعات به صورت دیگری و یا فرم قابل بازنویسی ، انتشار مجدد یا انتشار مجدد از هر طریق یا شکل مجازنیست. برای به دست آوردن چنین رضایتنامه ای ، لطفاً با موسسه علم اندوزان ماندگار، بخش یا واحد اداری مسئول اطلاعات ، تماس بگیرید.

استفاده بدون مشاوره یا ضمانت نامه

شما مسئول تمام عواقب ناشی از استفاده خود از سایت هستید. اطلاعات در سایت فقط برای اهداف آموزشی یا اطلاع رسانی ارائه می شود. و این اطلاعات قرار نیست جایگزین مشاوره حرفه ای باشد ، اعم از پزشکی ، حقوقی یا موارد دیگر.

• موسسه علم اندوزان ماندگار کیفیت ، صحت ، کامل بودن یا به موقع بودن اطلاعات موجود در سایت را تضمین نمی کند. در حالی که تلاش می شود تا اطلاعات ارائه شده تأیید شود ، سایت ممکن است حاوی خطاهای چاپی یا سایر خطاها باشد و نباید تصور شود که عاری از خطا نیست. علاوه بر این ، برخی از اطلاعات در مورد سایت توسط اشخاص ثالث ارائه شده است و لزوما توسط موسسه علم اندوزان ماندگار تأیید نشده است.

• موسسه علم اندوزان ماندگار مسئولیتی در قبال خسارت مستقیم ، غیرمستقیم ، ویژه ، حادثه ای یا متعاقب آن و یا خسارات دیگری که بر اثر آن ایجاد شده ، یا ناشی از استفاده از سایت و یا تکیه به اطلاعات موجود در سایت ایجاد می شود ندارد. ، از جمله از دست دادن فرصت ، از دست دادن اطلاعات ، سود اقتصادی از دست رفته ، قطع شدن کار تجاری ، آسیب شخصی یا هرگونه ضرر شخصی یا به شخصی دیگر ، خواه این اقدام در قرارداد باشد ، مغموم شدن (از جمله سهل انگاری) یا سایر اقدامات تنبهی که حادث شود.

(ج) عدم تایید لینک های موجود

• این سایت ممکن است دارای پیوندها یا لینک هایی به سایتهای دیگر باشد. این پیوندها به عنوان مرجعی برای کمک به شما در شناسایی و مکان یابی سایر منابع اینترنتی که ممکن است مورد علاقه شما باشد ارائه می شود. سازمان های غیر از موسسه علم اندوزان ماندگاربه طور مستقل این سایت های دیگر را توسعه داده و بروزرسانی می کنند. بنابراین موسسه علم اندوزان ماندگار مسئولیت صحت یا مناسب بودن اطلاعات موجود در چنین سایت هایی را بر عهده نمی گیرد. در تهیه لینک به سایت های دیگر ، موسسه علم اندوزان ماندگار به عنوان ناشر یا توزیع کننده مطالب موجود در این سایت ها فعالیت نمی کند و به دنبال کنترل محتوا یا حفظ هر نوع کنترل ویرایش بر روی چنین سایت هایی نیست.

• پیوند به سایت دیگری نباید تفسیر به این معنی شود که موسسه علم اندوزان ماندگار با آنها ارتباط دارد یا از نظر قانونی مجاز به استفاده از هرگونه علامت تجاری ، نام تجاری ، آرم یا نماد دارای حق چاپ است که ممکن است در لینک یا توضیحات مربوط به پیوند چنین سایت هایی موارد دیگری منعکس شود. علاوه بر این ، ذکر شخص دیگری یا محصول یا خدمات آن در سایت نباید به عنوان تأیید آن طرف یا محصول یا خدمات آن تفسیر شود.

(د) علائم تجاری

• برخی از کلمات ، عبارات ، نام ها ، طرح ها یا آرم های استفاده شده در سایت ممکن است علائم تجاری ، علائم خدمات یا نام های تجاری کانادااپلای یا موسسه علم اندوزان ماندگار یا اشخاص دیگر باشد. نمایش چنین علامت ها یا نام هایی در سایت به معنای این نیست که موسسه علم اندوزان ماندگار یا اشخاص دیگر مجوز یا مجوزی برای هر نوع اجازه استفاده از چنین مارک ها یا نام هایی را صادر کرده اند.

ه) ارسال درخواست یا تقاضا ها

• کلیه اطلاعات ارسال شده به موسسه علم اندوزان ماندگار از طریق سایت کانادااپلای ,متعلق به موسسه علم اندوزان ماندگار می باشد و موسسه علم اندوزان ماندگار برای استفاده از هر ایده ای ، نکته ، مفاهیم ، دانش و یا سایر قابلیت های موجود در اطلاعات ارائه شده  از طریق سایت یا از طریق نامه الکترونیکی ارسال می شود اختیار تام دارد، مگر اینکه نحوه استفاده توسط موسسه علم اندوزان ماندگاربصورت کتبی مورد موافقت و تایید شده باشد. علاوه بر این ، موسسه علم اندوزان ماندگار هیچگونه تعهد محرمانه ای در مورد هرگونه اطلاعات ارائه شده به آن ندارد ، مگر اینکه موسسه علم اندوزان ماندگار به طور کتبی با آن موافقت کند.

• اینترنت یک رسانه خیلی امن نیست و نمی توان حریم شخصی افراد را درآن تضمین کرد. نامه الکترونیکی یا ایمیل در مقابل رهگیری و جعل آسیب پذیر است. موسسه علم اندوزان ماندگارهیچ مسئولیتی در قبال خسارات به شما یا شخص ثالث در نتیجه انتقال اطلاعات محرمانه ای که از طریق اینترنت یا این که شما صریحاً یا به طور ضمنی به موسسه علم اندوزان ماندگار اجازه داده اید و برای موسسه ارسال می کنید ، نخواهد داشت و امکان خطا یا هرگونه تغییر درهر اطلاعات منتقل شده برای شما یا هر فرد ثالثی ممکن می باشد.

شما حق دارید درخواست تصحیح اطلاعات شخصی خود را از طریق ایمیل به privacy@canadaapply.com به اطلاع دهید که شامل موارد زیر می باشد:

• اطلاعات شخصی موجود که راجع به شما جمع آوری شده را سوال کنید.

• هرگونه اطلاعات شخصی که در مورد شما داریم را تغییر داده و تصحیح کنید.

• از ما بخواهید هرگونه اطلاعات شخصی را در مورد شما را حذف کنیم. و / یا

• نگرانی در مورد استفاده ما از اطلاعات شخصی خود را ابراز کنید.

 

دسترسی و تخریب اطلاعات

• درزمان استفاده از سایت ، شما موافقت می کنید که از هیچ وسیله ، نرم افزاری و یا روش غیر قانونی برای جلوگیری یا تاثیر منفی که در کارکرد صحیح سایت مداخله کند را استفاده نمی کنید. شما موافقت می کنید که از هیچ ربات ، یا نرم افزار جمع آوری اطلاعات سایت ویا سایر دستگاه های اتوماتیک یا بصوت فرآیند دستی برای تحمیل یک "بار غیر منطقی یا نامتناسب با حجم زیاد" بر زیرساخت کانادااپلای استفاده نخواهید کرد. "بار غیر منطقی یا نامتناسب زیادی" بارهایی است که سایر اعضای استفاده کننده  را از دسترسی مناسب به سیستم ها و منابع مبتنی بر وب باز می دارد.

ویروس های رایانه ای

• در حالی که تلاش می شود تا اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات ارائه شده در سایت شامل ویروس های رایانه ای نیست ، شما باید از اقدامات احتیاطی مناسب و نرم افزار برای اسکن ویروس های رایانه استفاده کنید و باید از داشتن نسخه پشتیبان کامل و فعلی از موارد یا اطلاعات قابل اجرا اطمینان حاصل کنید.  در بروزرسانی نرم افزار ویروس یاب موجود در سیستم رایانه شما باید توجه خاصی به برخی از ویروس های جدیدتر وجود داشته باشد که برای اجرای خودکار هنگام بارگیری یک سند پردازش کلمه آلوده در برنامه های خاص پردازش کلمه ، توجه ویژه ای دارند.

(ح) قانون حاکم 

• قوانین قضایی مربوط به حفظ مالکیت معنوی و جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران  ، با وجود تفسیر ، اعتبار و تأثیر این سند ، علی رغم هرگونه تضاد در مقررات مربوط به محل زندگی ، محل سکونت یا محل زندگی شما ، بر فعالیت این وبسایت و موسسه علم اندوزان ماندگار حاکم هستند و رعایت می شود. شما بدینوسیله رضایت داده و به صلاحیت دادگاههای جمهوری اسلامی ایران  در هرگونه اقدام یا اقدامی که تحت استفاده یا استفاده از آن سایت مربوط می شود ، تبعیت کنید.

تجزیه و تحلیل اطلاعات وب و بازاریابی اینترنتی

• این سایت از ابزارهای تحلیل وب استفاده می کند تا به تجزیه و تحلیل نحوه استفاده از این سایت و بهبود تجربه آنلاین بازدید کنندگان بپردازد. این ابزارها با برچسب زدن به صفحات وب برای ضبط تعداد محدودی از داده ها (از جمله پروتکل اینترنت (‘IP)) آدرس رایانه ، دستگاه یا شبکه مورد استفاده برای دسترسی به صفحات کار می کنند). این داده ها برای اهداف گزارش کل استفاده می شود. هیچکدام از این داده ها نمی توانند توسط موسسه علم اندوزان ماندگار یا ارائه دهنده خدمات برای شناسایی شما استفاده شوند.

• این سایت همچنین از ابزارهای بازاریابی استفاده می کند ، که موسسه علم اندوزان ماندگار یا سایر نهادها را قادر می سازد تا در خارج از حوزه موسسه علم اندوزان ماندگار, تبلیغات مرتبط را به شما ارائه دهند.

• ابزارهای تجزیه و تحلیل وب و بازاریابی با استفاده از کوکی ها (پرونده های کوچک ذخیره شده در مرورگر وب رایانه شما) کار می کنند. شما می توانید با انتخاب تنظیمات مناسب در مرورگر خود از استفاده از کوکی ها امتناع ورزید (لطفا توجه داشته باشید که در صورت انجام این کار ممکن است نتوانید از عملکردهای کامل این وب سایت استفاده کنید). برخی از ارائه دهندگان خدمات همچنین به شما امکان می دهند از استفاده کوکی ها برای اهداف تبلیغاتی خودداری کنید ، به عنوان مثال. تنظیمات Google Ad

تجزیه و تحلیل ترافیک گوگل

به منظور بهبود عملکرد وب سایت و تجربه کاربر ، وب سایت ما از Google Analytics استفاده می کند. تمام داده های جمع آوری شده توسط Google Analytics ناشناس و غیر شخصی می باشند. ما هرگز این داده ها را با اطلاعات شخصی ادغام نخواهیم کرد و از داده ها برای هر منظور دیگری استفاده نمی کنیم جز آنالیز استفاده از وب سایت.

موسسه این حق را دارد که به منظور ساده سازی فرآیندهای تجزیه و تحلیل وبسایت خود ، به مشاوران شخص ثالث امکان دسترسی به Google Analytics را بدهدو Google Analytics امکان دارد اطلاعاتی را در خارج از ایران ذخیره کند که ممکن است همان محافظت از حریم خصوصی را در ایران دریافت نکند. گزارش های خلاصه برای بهبود قابلیت استفاده سایت های ما و برای کمک به نیازهای آنلاین بازدید کنندگان استفاده می شود. شما می توانید با استفاده از یکی از گزینه های انتخابی موجود ، از مجموعه داده های Google Analytics در هر زمان خودداری کنید.

امنیت

• برای اهداف امنیت سایت ، موسسه علم اندوزان ماندگار از برنامه های نرم افزاری برای نظارت بر ترافیک شبکه استفاده می کند که تلاش های غیرمجاز برای بارگذاری یا تغییر اطلاعات یا کلیه عملیاتی که باعث آسیب می شود را شناسایی می کند.

• به جز تحقیقات جنایی شناسایی مجرمان یارانه ای مشخص شده  در قانون ، هیچ تلاشی برای شناسایی کاربران شخصی یا عادات استفاده آنها صورت نمی گیرد.

حریم خصوصی

• موسسه علم اندوزان ماندگار متعهد است وب سایتهایی را که به حریم خصوصی آنها احترام بگذارند ، در اختیار دانشجویان ، اساتید ، کارمندان و بازدید کنندگان قرار دهد. در این بخش به طور خلاصه سیاست حفظ حریم خصوصی و شیوه های کلیه وب سایت های رسمی موسسه علم اندوزان ماندگارآورده شده است.

• وب سایت های رسمی موسسه علم اندوزان ماندگار به طور خودکار اطلاعات شخصی از شما مانند نام ، شماره تلفن یا آدرس ایمیل شما را جمع نمی کنند. این اطلاعات فقط در صورت تهیه داوطلبانه ، از طریق تماس با ما از طریق ایمیل یا از طریق فرم آنلاین و ثبت نام به دست می آید.

• هرگونه اطلاعات شخصی که ارائه می کنید مطابق قانون آزادی اطلاعات و حمایت از حریم خصوصی اداره می شود. این بدان معناست که در نقطه جمع آوری ، به شما اطلاع داده می شود که اطلاعات شخصی شما جمع آوری می شود ، هدفی که برای آن جمع آوری می شود ، و حق دسترسی به اطلاعات جمع آوری شده را دارید.

• برخی از وب سایت های رسمی موسسه علم اندوزان ماندگار ممکن است اطلاعات بیشتری را از آنچه در اینجا شرح داده می شود جمع آوری کنند و خط مشی حفظ حریم خصوصی بیشتری خواهند داشت.

 

 

واتساپ