درباره کانادا اپلای

وبسایت کانادا اپلای بر پایه تجربیات مدیران و مؤسسین آن در زمینه مهاجرت و پذیرش تحصیلی در طی سالیان متمادی کار با دانشجویان بنا شده است. با توجه به تفاوت های تحصیل در کانادا با کشورهای دیگر و سازگاری رشته ها و تفاوت های آنها در مبدا و مقصد همیشه انتخاب مسیر و رشته و اطلاع از شرایط پذیرش از سخت ترین مراحل پذیرش برای متقاضیان تحصیل در خارج از کشور بوده و می باشد که شرکت کانادا اپلای با دیدی گسترده جوابی به تمامی سوالات متقاضیان می باشد.

کانادا اپلای با ارائه وبسایت جامع جستجو برای انتخاب رشته در موسسات آموزشی کانادا اعم از کالج و دانشگاه امکان انتخاب رشته و مکان آموزشی را با یک جستجو فراهم کرده است. این وبسایت ارائه دهنده راه حل جامع برای متقاضیان تحصیل در کانادا بصورت خاص می باشد.

شعار کانادااپلای ما در کانادااپلای انتخابی هوشمندانه با کاهش هزینه را برای متقاضیان باور و تعهد داریم . تمام راهکارهای ارایه شده در کاناداپلای در راستای این باور و تعهد است

چرا اقدام از طریق کانادا اپلای؟؟؟

۱

شانس بالای پذیرش

پذیرش شما در بهترین رشته و بالاترین شانس دریافت ویزا از طریق همکاری با مؤسسات همکار و معتبر کانادایی

۲

پشتیبانی و همراهی در تمام مراحل

ما در تمامی مراحل، از پیدا کردن دوره تحصیلی تا شروع تحصیل در کانادا با شما همراه هستیم تا هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید.

۳

کمترین هزینه

شما با جستجو و اپلای از طریق کانادااپلای هزینه‌های جستجو و پذیرش را به حداقل می‌رسانید و با صرف وقت کمتر و هزینه کمتر به خواسته خود می‌رسید.

۴

ارائه خدمات با بالاترین کیفیت

با توجه به تجربه تیم ما در امر پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف و احاطه به زوایای کار، خدمات با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میشود.

۵

اطلاعات جامع و شفاف

با ارائه طیف وسیعی از موقعیت ها و یکپارچه سازی اطلاعات، شما بسیار ساده می توانید اطلاعات جامع از شرایط پذیرش رشته های مناسب و مورد نظرتان را بیابید.

مدیران و مؤسسین کانادا اپلای

مدیر و مؤسس کانادا اپلای آقای محمد رضا نصرتی می باشد. ایشان دوره های تحصیلی خود را در دانشگاه تهران و تورنتو در رشته اقتصاد و امور مالی گذارنده است و بعنوان مشاور عالی سرمایه گذاری و مهاجرتی طی سالیان متمادی به ارائه خدمات به متقاضیان پرداخته است. ایشان دارای مدرک مدیریت مالی از استان اونتاریو و عضو رسمی مشاورین مهاجرت کانادا می باشد. سایر مؤسسین و اعضای تیم با کوله باری از تجربه عملی در امر مهاجرت و تحصیل در کانادا بر اساس سال ها نیازسنجی بازار و درک متقابل از تحصیلات در ایران و کانادا در کنار ایشان برای تسهیل در انتخاب رشته و بهترین محل تحصیل، وبسایت کانادا اپلای را برای شما به ارمغان آورده اند.

مجوزهای رسمی کانادا اپلای

کانادا اپلای در حال حاضر با اخد نمایندگی بیش از 40 دانشگاه و کالج معتبر در کانادا بیشترین آمار پذیرش در ایران را به خود اختصاص داده است

با کانادا اپلای، هوشمندانه انتخاب کنید

کانادا اپلـای اولین و جامع‌ترین سایت پذیرش تحصیلی به کانادا می‌باشد

  • شما می‌توانید با رشته های مختلف دانشگاه‌ها و کالج‌های معتبر کانادا آشنا شوید
  • رشته‌ تحصیلی مورد نظر و مرتبط با مدرک خود را جستجو کنید
  • بصورت آنلاین برای ثبت‌نام در دانشگاه یا کالج اقدام کنید
سایر مقالات
mr-auto">

موسسات مورد تایید کانادا

کانادا اپلای در حال حاضر با اخد نمایندگی بیش از 40 دانشگاه و کالج معتبر در کانادا بیشترین آمار پذیرش در ایران را به خود اختصاص داده است

هم اکنون می توانید رشته مورد نظر خود را جستجو کنید

واتساپ